Menu

Strona główna O nas Instruktorzy Pojazdy Kontakt Kursy prawa jazdy Szkolenia Cennik Blog Kontakt Zapisz się na kurs

Sala konferencyjna w Międzyrzecu Podlaskim

AUTO-TRANS posiada w swoim ośrodku możliwość wynajmu sali konferencyjnej o powierzchni 50m2, która znajduje się w Międzyrzecu Podlaskim przy ulicy Stodolnej 7. Powierzchnia doskonale sprawdzi się również jako sala wykładowa i pomieści nawet 40 osób. Miejsce to jest przystosowane do organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń, warsztatów, konferencji czy spotkań o charakterze biznesowym lub kameralnym. To właśnie uniwersalność i elastyczność sprawia, że przestrzeń w AUTO-TRANS można z łatwością dostosować do własnych potrzeb oraz preferencji.

 
 
Wielofunkcyjna sala na wynajem
Nowoczesne wyposażenie

Nowoczesne wyposażenie

Sala konferencyjna została wyposażona w system multimedialny, który umożliwia przyjemne i komfortowe prowadzenie prezentacji, szkoleń czy przetargów. Znaleźć w niej można między innymi flipchart, tablicę magnetyczną, na której można z łatwością zapisać najważniejsze punkty spotkania, oraz 40 calowy telewizor z łatwym podłączeniem HDMI do wyświetlana prezentacji. Dodatkowo sala wyposażona jest w WiFi, dzięki czemu z łatwością można podłączyć telefony i komputery do sieci.

 
 

Uniwersalna przestrzeń

Salę konferencyjną można zaaranżować na wiele sposobów i dostosować ją do potrzeb i charakteru spotkania. Na sali znajduje się kącik cateringowy, który doskonale sprawdzi się w trakcie przerwy kawowej, a dodatkowo w ofercie posiadamy również możliwość skorzystania z zaplecza kuchennego.

 
 
Uniwersalna przestrzeń
Dodatkowe udogodnienia

Dodatkowe udogodnienia

Sala znajduje się w świetnej lokalizacji, która zapewnia szybki i prosty dojazd zarówno z centrum miasta, jak i również trasy S19. Dużym atutem jest bezpłatny, monitorowany parking dostępny w przestrzeni AUTO-TRANS. Zapewniamy bardzo konkurencyjne ceny najmu sali i jesteśmy otwarci na możliwość negocjacji w przypadku podjęcia dłuższej współpracy, ponieważ cenimy sobie stałych klientów i długoterminowe relacje. Zapraszamy do kontaktu w celu wynajęcia doskonale zaopatrzonej sali konferencyjnej, która dostępna jest przez 7 dni w tygodniu.


 
 

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem