Menu

Strona główna O nas Instruktorzy Pojazdy Kontakt Kursy prawa jazdy Szkolenia Cennik Blog Kontakt Zapisz się na kurs

Kim jesteśmy?

AUTO-TRANS jest dynamicznie rozwijającą się szkołą jazdy, która istnieje nieprzerwanie od 2012 roku. Przez ten okres zdobyliśmy cenne doświadczenie i wiedzę w kwestii prowadzenia bezstresowych kursów na prawo jazdy najwyższej jakości. Dzięki nam setki kursantów ukończyło szkolenia na poziomie teoretycznym i praktycznym, co pozwoliło im szybko i bezproblemowo zdać niezbędne egzaminy.

Kim jesteśmy?
Nasza misja

Nasza misja

Od czasów założenia firmy naszym celem było utrzymanie wysokiego poziomu nauczania kursantów i zapewnienie im najlepszych warunków do nauki, dzięki czemu nasze szkolenia cieszą się niezwykle wysoką zdawalnością wśród kursantów. U nas każdy nauczy się prowadzić pojazdy zarówno pod kątem teoretycznym, jak i praktycznym, co pozwoli na bezpieczną i pewną jazdę po otrzymaniu prawa jazdy. Naszą misją jest zapewnianie najlepszych warunków do nauki, w których łączymy wysoką jakość z przyjemną atmosferą.

Nasz zespół

Zespół AUTO-TRANS tworzą doświadczeni instruktorzy, których zadaniem jest zapewnianie praktycznych zajęć, które będą przy tym ciekawe i interesujące. Wierzymy, że nauka w dobrej atmosferze przynosi największe sukcesy, dlatego stawiamy na wykłady w kameralnych grupach, dzięki czemu każdy może czuć się swobodnie, a instruktorzy mogą stawiać na indywidualne podejście do kursantów.

Nasz zespół
Co zapewniamy?

Co zapewniamy?

Zapewniamy jednocześnie wysoką jakość nauczania i bezstresowy sposób prowadzenia zajęć. Kurs z naszymi instruktorami to przyjemna dawka wiedzy. W przygotowaniu służymy materiałami edukacyjnymi oraz wsparciem i poradami, aż do momentu ukończenia egzaminu. Co więcej, kurs w naszym ośrodku będzie prowadzony na takich samych autach jak w Word Biała Podlaska. Dzięki temu oswoisz się z ich prowadzeniem i będziesz znakomicie przygotowany do egzaminu.

Dlaczego warto przeprowadzać kursy u nas?

Nasz ośrodek posiada pełnowymiarowy plac manewrowy, na którym z łatwością można zdobyć wiedzę i doświadczenie potrzebne na drodze. To oraz wcześniej wymienione elementy sprawiają, że wielokrotnie odwiedzają nas byli kursanci, którzy polecają naszą szkołę jazdy i przyprowadzają do niej swoich bliskich i znajomych na szkolenia. Z AUTO-TRANS można być pewnym, że nauka jazdy będzie przyjemna i efektywna.

Dlaczego warto przeprowadzać kursy u nas?

Zapisz się na kurs teraz

Masz dodatkowe pytania ?? Z przyjemnością na nie odpowiemy ???? Nasz Zespół skontaktuje się z Tobą jak najszybciej w celu ustalenia przebiegu kursu.

Zaczynam

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie! Polityka prywatności

Rozumiem