Nasz Ośrodek to dynamicznie rozwijająca się firma, która istnieje od 2012 roku. Stawiamy przede wszystkim na bezstresowe i jakościowe szkolenia, które owocują wysoką zdawalnością naszych Kursantów.


Dla właściciela i pracowników Szkoły Jazdy „AUTO-TRANS” najważniejsze było i jest utrzymanie poziomu szkolenia oraz dobra atmosfera, którą tworzy cały zespół.

Zapewniamy komfortowe warunki szkolenia teoretycznego i praktycznego.

Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych dydaktyków, dzięki czemu są zajęciami ciekawymi i interesującymi. Wykłady prowadzone są w małych grupach i odbywają się w nowoczesnej sali wykładowej z bogatym wyposażeniem multimedialnym, dzięki temu wiedzę zdobywa się łatwiej i przyjemniej.

Kadrę uzupełniają otwarci i kompetentni instruktorzy, warto także dodać, że wśród nich są również kobiety. Sama nauka jazdy odbywa się bezstresowo i jest dostosowana do indywidualnych potrzeb i umiejętności osoby szkolonej. Nasi Kursanci maja do dyspozycji pełnowymiarowy plac manewrowy.


Miła obsługa i przyjazna atmosfera sprawiają, że odwiedzają nas byli kursanci i przyprowadzają swoich bliskich i znajomych na szkolenie.


CZUJEMY SIĘ ODPOWIEDZIALNI ZA NASZYCH KURSANTÓW, DLATEGO DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ, ABY KURS
PRAWA JAZDY BYŁ PRZEPROWADZONY RZETELNIE!Transport kruszywa

Jako firma Auto-Trans oferujemy przewoź rożnego rodzaju kruszyw.


Betoniarnia

Nasza dodatkowa działalność


Kursy budowlane

Kursy na operatorów maszyn budowlanych